به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

افزایش 20 تا 30 درصد راندمان انتقال هوا در سیستم کانال کشی اسپیرال

افزایش 20 تا 30 درصد راندمان انتقال هوا در سیستم کانال کشی اسپیرال

نکته ای که باید برای سیستم های کانال کشی چهار گوش در نظر گرفت این است که  در حدود 20 تا 30 درصد هوایی  که حامل سرما و گرما می باشد از طریق نشتی  درزهای طولی،فلنج ها و نحوه ی ساخت کانال ها  هدر می رود.

کانال های اسپیرال از شرایط و مزایای بهتری نسبت به کانال های چهارگوش برخوردارند.از بزرگترین مزایای کانال های اسپیرال نشتی کمتر در درزهای موجود در بدنه و محل فلنج ها می باشد.کانال های اسپیرال را می توان در طول های بیشتری ساخت که  می تواند باعث شود فلنج های کمتری استفاده گردد  و این امر باعث نشتی کمتر در سیستم ها می شود.

 

کانال های اسپیرال مقاومت و افت فشار هوای کمتری نسبت به کانال های چهارگوش دارند.و باعث افزایش راندمان انتقال هوا می شود.

 

با اینکه می توان در تولید کانال های اسپیرال از ورق مصرفی نازک تری نسبت به کانال های چهارگوش  استفاده کرد.ولی در عین حال کانال های اسپیرال لرزش فوق العاده کمتری نسبت به کانال های چهارگوش دارند.حمل و نقل  و نصب فوق العاده راحتر می شود.

 

تنوع طول ، کوتاه یا طولانی ، ویژگی بسیار خوبی از کانال های اسپیرال هست. همچنان می توان برا استحام بیشتر از رخ های(موج) اضافه تر برای تمامی قظرها استفاده کرد.

 

کانال های اسپیرال ظاهر فوق العاده زیباتری دارند و برای اجرای کانال کشی های اکسپوز یکی از انتخاب های عالی می توانند باشند.

کانال های اسپیرال به دلیل استحکام بالاتری که هم در طول و هم در عرض دارند می تواند در  موقع نصب از ساپورت های کمتر و سبک تری استفاده کرد.که این امر موجب زیبایی خاص ساختمان و یا فضای محل کسب کار شما شود.

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه