به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

هشت مزیت کانال های اسپیرال نسبت به کانال های چهارگوش

هشت مزیت کانال های اسپیرال نسبت به کانال های چهارگوش

هشت مزیت کانال های اسپیرال نسبت به کانال های چهارگوش

1-نشتی هوا در کانال های انتقال هوای می تواند باعث کاهش راندمان دستگاه و کیفیت هوای خروجی شود.که کانال های اسپیرال به دلیل داشتن درزهای مارپیچی پرس شده،نسبت به کانال های چهارگوش دارای درزهای هوابندی بسیار بهتری هستند و نشتی هوا را به شدت کاهش میدهند.

2-بدلیل نداشتن درزهای طولی و کاهش فلنج در کانال های اسپیرال سبب می شود آلودگی به داخل کانال نفوذ نکند و در نهایت از کثیف شدن دریچه های کولر و فیلتر ها جلوگیری می کنند.

3-به دلیل کاهش افت فشار در کانال های اسپیرال ،هوای یکنواخت تر و بیشتری را می توانید از خروجی توسط دریچه ها تحویل بگیرید.

4-کیفیت هوا در اثر نشت هوا می تواند به طور جدی مختل شود.و کانال های اسپیرال به دلیل عدم نشتی می توانند هوای بیشتر و باکیفیت بیشتری تحویل  دهند.

5-در کانال های اسپیرال به دلیل اینکه فشار هوا در کل سیستم بر خلاف کانال های چهارگوش یکسان هست می تواند هوای یکنواخت تر و بدون ایجاد توربولانس و صدای کمتری را از خود عبور دهند.

6-به دلیل عدم وجود گوشه های 90درجه در کانال های اسپیرال،سطح تمیزتری به جهت عدم تجمع آلودگی ها در  گوشه های داخلی کانال های اسپیرال خواهید داشت.

7-کاهش حجم چشم گیری کانال های اسپیرال نسبت به چهارگوش دراند.

8-کانال های اسپیرال زیبایی ظاهری خاصی نسبت به کانال های چهارگوش دارند.و می توانند جهت کانال های اسپیرال اکسپوز در سالن های ورزشی،رستوران ها،کافی شاپ ها،سالن های بدنسازی و.....به راحتی بدون نیاز به سقف کاذب استفاده شوند.

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه