به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

مزیت های کانال های اسپیرال برای رستوران ها

مزیت های کانال های اسپیرال برای رستوران ها

کانال های اسپیرال نسبت به کانال های چهارگوش نه تنها کیفیت انتقال هوای بهتری دارد ، بلکه  کانال های اسپیرال اکسپوز زیبایی محصر به فردی به رستوران شما می تواند هدیه بدهد.که در نتیجه رستوران شما نسبت به دیگر رقبای شما در دید و نظر مشتریان محیطی زیبا تر جلوه خواهدکرد.

 

استحکام کانال های اسپیرال

شما برای تهویه و تخلیه ی هوای  قسمت و مکانی که پخت و پز غذا (روی هود ها) در آن انجام میشه و همچنان برای تامین سرمایش و گرمایش  محیط داخل سالن رستوران خود نیاز به کانال کشی دارید.  ولی به شدت  نیاز دارید که کانال کشی با کیفیتی داشته باشید.

در سیستم های کانال کشی علاوه بر استحکام بدنه ی کانال ها جهت جلوگیری از لرزش و ایجاد صدا در سیستم کانال کشی و محیط ،نیاز به هوا بندی  مناسب و با کیفیت درزها دارد.

کانال های اسپیرال به دلیل داشتن سطح مقطع گرد و درزهای پرس شده ی طولی در حین تولید ‍‍‍‍‍‍،انتقال هوای خیلی بهتری دارند و از اغتشاش هوا در کانال ها جلوگیری میکند که این امر سبب کاهش شدید سرو صدا در سیستم های کانال کشی می شود.کانال های های اسپیرال با درز های کاملا هوا بندی مطابق شکل زیر ساخته می شود.که  علاوه بر اینکه از مهم ترین مزایای این فرایند تولید می باشد، می توان  کانال های اسپیرال را  بر خلاف کانال های چهارگوش و گرد معمولی ( که با طول های 1تا 2 متری ساختع می شوند) با طول های متغییر مطابق با سفارش مشتری تا طول های 3متری و حتی تا طول های 6متری تولید کرد.که این امر  میتواند میزان فلنج های مورد استفاده جهت اتصال کانال ها به هم دیگر را کم کند و هزینه های کانال کشی را به شدت کاهش داد.

 

کانال های اسپیرال رقیب کانال های چهارگوش در کاهش هزینه ها

مقدار ورق مصرفی برای ساخت کانال های اسپیرال و گرد نسبت به کانال های چهارگوش  حداقل 20تا30 درصد کمتر می باشد.که با کاهش متراژ ورق مصرفی،هزینه ی تولید کاهش چشم گیری دارد.

وقتی وزن کانال ها پایین بیاید بنابراین نیاز به ساپورت و متعلقات سبک تری برای مونتاژ و نصب کانال های اسپیرال در محل پروژه هست.

کانال های اسپیرال را می توان مطابق تصویر زیر به صورت بدون فلنج اجرا کرد که این امر خودش می تواند کاهش چشم گیری در هزینه ی تولید و اجرای سیستم کانال کشی داشته باشد.

 

کانال های اسپیرال پیشتاز در صرفه جویی انرژی

هزینه های سرمایش و گرمایش رستوران ها ازنوع هزینه های جاری هستند.که در برخی سیستم های سرمایش و گرمایش برای انتقال و جابجایی هوا نیازمند کانال کشی هست.هرگونه نشتی هوا در کانال کشی این نوع سیستم ها می تواند مسبب افزایش  و هدر رفتن انرژی و استهلاک تجهیزات سرمایش و گرمایش شود.که خوشبختانه کانال های اسپیرال کاهش فوق العاده چشم گیری در جلوگیری از نشت هوا دارند.

 

زیبای فوق العاده چشم گیر

کانال های اسپیرال اکسپوز یک راه عالی و فوق العاده برای زیبایی رستوران هاست.در رستوران هایی که اغلب کانال های هوا با سقف کاذب پوشانده می شود،کانال های اسپیرال اکسپوز  میتواند با توجه به رنگ آمیزی های محیط داخلی و وسایل رستوران ، به صورت رنگ شده با رنگ های روغنی و الکترواستایک مورد استفاده قرار گیرد.و زیبایی خاص و نمایی مدرن به رستوران شما هدیه دهد.

 

 

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه