به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

چهار اقدام اساسی برای داشتن سرمایش و گرمایش مطلوب

چهار اقدام اساسی برای داشتن سرمایش و گرمایش مطلوب

برای بدست آوردن بهترین و مطلوب ترین کیفیت هوا و بالاترین راندمان و بهره  وری انرژی  از سیستم تهویه مطبوع چهار اقدام اساسی را باید انجام دهید.

1- تعویض دستگاه های قدیمی

دستگاه های تهویه مطبوعی که عمرشان از 10سال عبور کرده را حتما بازنکری کرده و از یک متخصص بخواهید که میزان راندمان دستگاه شما را محاسبه کند.و احتمالا مجبور به تعویض جهت بدست آوردن بالاترین کیفیت باشد.

 

2- تغییر سیستم کانال کشی

در صورت استفاده از سیستم کانال کشی چهارگوش قدیمی نیاز است که به مزایای کانال های اسپیرال از نظر کاهش نشتی ،افت فشار هوا و کاهش صوت توجه بفرمایید. در سیستم های کانال کشی چهارگوش حداقل 30درصد نشتی هوا وجود دارد.که به این معناست 30درصد از هزینه های مربوز به سرمایش و گرمایش را دور می ریزید.

 

3- تعویض فیلتر های دستگاه

متاسفانه خیلی از مصرف کنندگان از تمیز کردن فیلتر هوای دستگاه تهویه مطبوع خود در مدت زمان حداکثر 20روز کارکرد شستشو داده شوند.که پس از مدتی باعث میشود دانه بندی های داخل فیلترها پر شود و هوای کافی از فیلترها جهت تولید سرما و گرما عبور نکند.

 

4- تعویض گاز مبرد دستگاه ها

هر چندسال یکبار به دلیل از هم پاشیدگی مولکول گازهای مبرد ، توسط تکنسین متخصص اقدام به تعویض گاز کنید.این عمل سرمایش مطلوب تری را برای شما تضمین می کند.

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه