به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

هشدارهایی برای استفاده از کانال اسپیرال در محل کسب و کار

هشدارهایی برای استفاده از کانال اسپیرال در محل کسب و کار

راه اندازی یک محیط کسب وکار بسیار دشوار است ، اما وقتی شما نتوانید  بهترین کیفیت هوا را برای کارمندان و مشتریان فراهم کنید ،شرایط به کلی سخت  می شود. در اینجا به برخی از هشدارهایی که شما را مجبور به استفاده از  کانال های اسپیرال می کند را آوردیم که به شرح زیر است :

 

1- کیفیت هوا

اگر کارمندان و مشتریان شما دچار مشکل تنفسی می شوند ، یا متوجه علائم حساسیت شدید می شوید ، این علامت بزرگی است که نشان می دهد که محیط کسب و کار شما به یک سیستم کانال کشی با کیفیت همانند کانال های اسپیرال گرد نیازمند هست.که استفاده از این نوع کانال هال کمک شایانی به شما و کارمندان و مشتریانتان خواهد کرد.

2- هزینه های آب و برق و گاز 

شما ممکن است که فکر کنید که دستگاه تهویه مطبوع شما به خوبی کار نمی کند و در نتیجه هوای با کیفیت پایین را به شما تحویل دهد. ولی اگر به هزینه های آب و برق وگاز بالا شرکت توجه کنید ، دقیقا  زمان آن رسیده که برای کار شرکت خو د به سمت استفاده از کانال های اسپیرال بروید. هنگامی که گرد و غبار و الودگی  در قسمت دریچه های کولر شما جمع می شوند ، این می تواند به دلیل از بین رفتن راندمان ، تقریباً 42٪ عملکرد را کاهش دهد. و یکی از دلایل این محل تجمع باکتری ها و آلودگی ها می تواند گوشه های 90 درجه و تیز در کانال های چهارگوش باشد.ولی در کانال های اسپیرال  این امر به جلوگیری از تجمع باکتری ها و آلودگی ها منجر می شود و باعث افزایش راندمان دستگاه تهویه مطبوع می شود.

3- نشتی هوای زیاد

نشتی هوا در کانال های انتقال هوا نشانه ی این است عمر سیستم کانال کشی شما روبه پایان هست. با داشتن یک سیستم کانال کشی اسپیرال ، نشت ها به لطف طراحی یکپارچه آنها بسیار پایین است. کیفیت ساخت کانال های اسپیرال بهترین کارایی را در اختیار شما قرار می دهد. جلوگیری از نشتی هوا ، صدای زیاد را از بین می برد و مقاومت در برابر جریان هوا را کاهش می دهد. نشتی هوا معمولاً به دلیل ضعف در گوشه های 90درجه کانال های چهارگوش و تغییر زاویه های تند و بدون قوس ، در کانال های چهارگوش مستطیلی اتفاق می افتد و سطح داخلی صاف و یک پارچه ی کانال های اسپیرال می تواند کیفیت هوا و کاهش افت فشار را تضمین کنند.

4- عدم زیبایی ظاهری در محیط کار

اگر واقع بین باشیم و به فضای اطراف محیط مان ارزش بدهیم.کانال های چهارگوش مستطیلی شکل فضای بیشتری  را می گیرد و شما از دیدن آنها لذت نمی بریم . ولی در عوض زیبایی خیره کننده ی کانال های اسپیرال می تواند ظاهری زیبا و حس قشنگی را برای شما به ارمغان بیاورد. می توان آنها را رنگ آمیزی کرد تا با زیبایی زیبایی ساختمان مطابقت داشته باشند ، یا می توانند طراحی فلزی شیک خود را نشان دهند.

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه