به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

پنج دلیل برای استفاده از کانال های اسپیرال در دفتر شرکت و اداره

پنج دلیل برای استفاده از کانال های اسپیرال در دفتر شرکت و اداره

شما هفته ای 40 ساعت یا بیشتر را در محل کار خود می گذرانید ، در تعامل با  مشتری ها ، تایپ کردن روی رایانه و درنهایت داشتن یک حس بسیار خوب در محیط  ،که در نهایت شما را راغب می کند که محیط کار بهتری را برای خو و کارمندان  خود ایجاد کنید ، یکی از بهترین راهها برای انجام این کار ، استفاده از  کانال اسپیرال هوا اکسپوز  در معماری دفتر خود است.

در این مقاله مزایای استفاده از کانال اسپیرال هوا اکسپوز برای دفتر و شرکت را بیان می کنیم تا بیشتر آشنا شوید.

1- کیفیت هوای خیلی بهتر

استفاده از کانال های چهارگوش ، ممکن است کارمندان خود را در معرض نشت گرد و غبار ، آلودگی  هوا قرار دهید، که موجب حواس پرتی بی شماری می شود و سلامتی جسمانی ضعیف تری را فراهم می کند. در صورت استفاده از کانال های اسپیرال کارمندان هوای تمیز تر و سالم تری را می توانند تنفس کنند و راندمان کار آنها افزایش پیدا می کند و هر روز از آمدن و  ورود به دفتر هیجان بیشتری پیدا می کنند.

2- آرامش و آسایش صوتی بیشتر

اتصالات کانالهای اسپیرال هوا بدون درز هستند ، از نشت هوا جلوگیری می کنند و اصطکاک هوا را کاهش می دهند. به همین ترتیب ، هر وقت سیستم HVAC شروع به کار کند ، دیگر هیچ شکایتی از کارمندان در مورد صداهای بلند وجود نخواهد داشت. آلودگی صوتی یکی از مضرترین جنبه های کار با کانال های مستطیلی است. یک سیستم کانال اسپیرال هوا در یک فضای آرام دفتری عالی است. این از حواس پرتی جلوگیری می کند و همه می توانند خیلی راحت تر و با آسایش بیشتری به کار خود بپردازند.

3- هزینه های نصب کمتر

در حالی که کانال های چهارگوش و یا همان مستطیل شکل  نشتی بسیاری دارند و هزینه های نصب بالاتری دارند ، در صورتیکه که کانال های اسپیرال هوا و اتصالات آنها به راحتی نصب می شود و نگهداری آن آسان تر است و نشتی بسیار کمتری دارند. هزینه ی ساخت و نصب کانال های اسپیرال نسبت به کانال های چهارگوش می تواند بر خلاف تصور عموم تا 50درصد کاهش پیدا کند.

4 - کاهش انرژی 

کانال های اسپیرال هوا باعث کاهش نشت هوایی که حامل سرما وگرما می باشد و کاهش افت فشار که همگی باعث افزایش راندمان دستگاه تهویه مطبوع می شود.هزینه های آب و برق و گاز برای سیستم های سرمایشی و گرمایشی کاهش چشم گیری خواهد داشت.

5- زیبایی ظاهری بیشتر

کانال های چهارگوش و یا مستطیل شکل  نه تنها فضای بیشتری را می گیرند ، بلکه حجیم هستند. 

کانال های اسپیرال هوا با محیط اداری خود یکپارچه می شوند و آن را به مکانی جذاب برای کار تبدیل می کنند. کارمندان شما از ورود به دفتری که به نظر زیباتر می رسد خوشحال تر خواهند بود.

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه