به وب سایت سپهر تهویه خوش آمدید.

ساعات کاری ما : شنبه تا پنجشنبه || 09:00 الی 20:00

مزایای سقف های اکسپوز در رستوران ها

مزایای سقف های اکسپوز در رستوران ها

هنگامی که نوبت به طراحی زیبایی کلی رستوران  می رسد ، باید تصمیم بگیرید که چه نوع حسی را می خواهید به مشتریان خود القا کنید. آیا می خواهید محیطی کاملا خشک و رسمی داشته باشید و یا یک محیط گرم و دنج با احساس آرامش و زیبایی؟ به دنبال محیط های عادی و یا مدرن تر  و صنعتی هستید؟

 

در حالی که هیچ مشکلی برای یک رستوران دنج وجود ندارد ، بسیاری از رستوران داران در حال تبدیل به سبکی تازه و محبوب برای فروشگاه ها و رستوران های خود هستند. این زیبایی شناسی مدرن با نورپردازی لامپ ادیسون ، سطح چوب های بتونی ، بتونی ، استیل و فلز و مهمتر از همه کانال های انتقال هوای  اکسپوز  آن مشخص می شود. که کانال های اسپیرال و لوله ها را در معرض دید خود قرار می دهد.  اما از مزایای کانال های اسپیرال در فضای باز  رستوران خود غافل نشوید، بنابراین مزایای استفاده از کانال های اسپیرال در رستوران ها و مغازه ها را بررسی می کنیم.

 

در مرحله اول ، اگر می خواهید سقف خود را در معرض دید قرار دهید ، معمولاً نور طبیعی بسیار بیشتری در فضای شما وجود خواهد داشت. هیچ چیز مانع ورود نور طبیعی به رستوران شما نخواهد شد.

 

در مرحله بعد ، سقفهای  اکسپوز  که خود به تنهایی زیبایی ندارند با اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی پرستیژ خاصی را بدست می آورند. همانطور که قبلاً گفته شد ، صاحبان مشاغل بیشتری به سمت ناتمام ، خام و ظاهر صنعتی متمایل هستند که مشتریان فوراً با طراحی مدرن  و صنعتی ارتباط برقرار می کنند. 

اجرای سقف های اکسپوز از نظر بصری جذاب تر از چیزی است که با سقف های کاذب PVC،تایل های60*60 و یا طراحی های کناف بسته شده است. این نوع اجرا به مشتریان حسی متفاوت می دهد که می تواند لحظات زیباتری را آنجا سپری کنند.

 

آخرین مزیت سقف های اکسپوز این است که باعث می شود سالن رستوران بزرگتر به نظر برسد. حتی در مواقع شلوغی رستوران به دلیل استفاده از سقف های اکسپوز حس کوچک بودن فضا از نظر بصری و احساس خفگی  به مشتری دست نمی دهد.و مدت زمانی که در رستوران شما هست ، آرامش بیشتری نسبت به رستوران های شلوغی که دارای سقف بسته هستند خواهد داشت.

سقف های اکسپوز امروزه به شدت در آمریکا ،اروپا و کشورهای پیشرفته برای رستوران ها،منازل مسکونی،اداری،سالن های ورزشی و.... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تماس سریع سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه واتساپ سپهر تهویه